HAKKIMIZDA

HASEMEK PLASTİK KALIP SANAYİ

Hasemek Plastik  Kalıp Makina İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. olarak,  2008 yılında plastik kalıp sektörüne giriş yaparak, Plastik hacim kalıpları, Extrüzyon kapları, Kauçuk, Sac metal kalıp üretimleri konularında sektörün içinde en iyiler arasında yer almak ve ana sanayilerimizin en çok tercih ettiği kuruluşlardan biri olma yolunda, kaliteyi, güveni, teknolojik donanımlara sahip olmayı kendine ilke edinmiş bir kuruluştur.

Misyonumuz
Makina ve plastik kalıp sanayisinin olmazsa olmazı ve bir köprü görevi gören bilgisayarlı tasarım, yüksek kalite, düşük maliyet, minimum hata ve maksimum seviyede hizmet sunabilmenin tüm imkanlarını kusursuz bir şekilde, müşterilerine maksimum kalite ve hizmet olarak,  daima teknolojinin en güncel versiyonlarını kullanarak hizmet vermeyi hedeflemiştir.


KALİTE POTİKAMIZ

Sürekli gelişimi, Kaliteyi, İş ve Çevre güvenliğini ilke edinen firmamız için;
— Üretimini yapmakta olduğumuz ürünlerde, kalite hedefleri doğrultusunda, müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak
— Firmanın kendi sektöründe tercih edilen, saygın bir kurum haline gelmesini sağlamak
— Mevcut şartlarla yetinmeyip, sürekli gelişimi hedeflemek, bunu sağlamak içinde personel eğitimine önem vermek
— Motivasyonu ve buna bağlı üretim performansı arttırmak için, çalışma şartlarını, personel memnuniyetini arttırmak
— Ürünlerimizde çeşitliliği ve müşteri memnuniyetini arttırmak.
— Yasal mevzuatlara uymak
— Müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizde yasal şartları göz önünde bulundurarak verilen sözlere sadık kalmak ve en iyi hizmeti sunabilmek için
— Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına sürekli uymayı taahhüt ediyoruz.

ŞİRKET ORTAKLARI
TUNCAY ÜNSAL
ÖMER ÜNSAL

 


VİZYONUMUZ

Hasemek Plastik Metal sanayi olarak hizmet verdiğimiz alanlarda çözüm ve sonuç odaklı bir yaklaşım sergileyerek müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ve müşteri memnuniyetini uluslararası standartlar çerçevesinde sağlayan bir şirket olma vizyonu ile hareket etmekteyiz. Yenilikçi yaklaşım ile hizmet sunan firmamız uzman personel kadrosu için eğitim programları düzenlemekte ve en iyisini yapma arzusu ile çalışmaktayız. Firmamız sahip olduğu bu vizyon ile etik değerleri gereği hizmet verdiği kurum ve kuruluşlarla sürekli iletişim halinde dürüstlük ve gizlilik ilkeleri ile hizmet sunmaktadır.